Prestaties & Ereleden

Prestaties

Olympische Spelen

1992 Barcelona Elvira Becks
– 22e plaats in finale all-around
2004 Athene: Suzanne Harmes
2008 Beijng: Sherine El Zeiny

Wereldkampioenschappen

1981 Moskou Miriam Eigenhuysen, Nicole Winkenius, Monique Kaaks
1983 Budapest Miriam Eigenhuysen
1991 Indianapolis Elvira Becks
1992 Parijs Elvira Becks
1997 Lausanne Kirsten van den Eijk
1999 Peking Monique Nuijten, Fieke Willems, Marleen Deuning, Caroline Verberk
– Monique 35e finale all-around
2001 Gent Monique Nuijten, Renske Endel, Fieke Willems
– Renske zilver finale brug ongelijk
2002 Debrecen Suzanne Harmes, Verona vd Leur (beiden nog PP)
– Verona brons finale vloer
2003 Anaheim Suzanne Harmes, Renske Endel, Verona vd Leur
– Suzanne 6e finale vloer, 17e finale all-around
2005 Melbourne Suzanne Harmes, Verona vd leur, Loes Linders
– Loes Linders 24ste finale all-around
– Suzanne brons finale vloer, 10e finale all-around
2006 Aarhus: Verona van de Leur, Hanneke Hoefnagel, Loes Linders
2007 Stuttgart: Anne Tritten en Verona vd Leur

Europese Kampioenschappen

1981 Madrid: Miriam Eigenhuysen, Monique Kaaks
1996 Birmingham: Fieke Willems, Jaqueline Willems
1998 St. Petersburg: Fieke Willems, Kirsten van den Eijk, Patricia Timmer, Marleen Deuning, Monique Nuijten
2000 Parijs: Monique Nuijten, Fieke Willems
2002 Patras: Verona vd Leur, Suzanne Harmes, Monique Nuijten, Renske Endel.
– Renske zilver finale brug ongelijk
– Verona zilver finale vloer
– zilver met het team
2004 Amsterdam: Suzanne Harmes, Loes Linders
– Suzanne 4e finale vloer
– Loes 12e finale all-around
2005 Debrecen: Suzanne Harmes, Verona van de Leur, Loes Linders
– Suzanne zilver finale vloer, 4e finale all-around
– Loes 11e finale all-around, 6e finale balk
2006 Volos: Suzanne Harmes, Verona van de Leur, Loes Linders, Hanneke Hoefnagel
– 8e met het team
2007 Amsterdam: Verona van de Leur
– 9e finale all-around
2009 WK Londen: Fieke Willems
2012 Brussel: Maartje Ruikes
2014 EK Sofia: Julia Bombach
2014 WK China : Maartje Ruikes

GTV De Hazenkamp: Nationaal Clubkampioen

1981 Miriam Eigenhuijsen, Monique Kaaks, Nicole Winkenius, Deny Verstegen, Tanja vd. Schoor.
Technische staf: Wim Zegers / Angelique Zwinkels
1983 Miriam Eigenhuijsen, Monique Kaaks, Deny Verstegen, Tanja vd. Schoor Technische staf: Laurens van Hout / Angelique Zwinkels
1997 Fieke Willems, Marleen Deuning, Caroline Verberk, Kirsten van den Eijk, Monique Nuijten
Technisch staf: Boris Orlov / Esther Heijnen
2002 Renske Endel, Monique Nuijten, Suzanne Harmes, Marinka van Apeldoorn, Hanneke Hoefnagel
Technisch staf: Boris Orlov / Esther Heijnen

Hazenkamp Wisseltrofee of Clupkampioen

1981 Deny Verstegen
1982 Miriam Eigenhuysen
1983 Nicole Winkenius
1984 Tanja vd Schoor
1985 Deny Verstegen
1986 Monique Thoonen
1987 Monique Thoonen
1988 Elvira Becks
1989 Linda Verschuren
1990 Linda Verschuren
1991 Lieke Nieuwenhuizen
1992 Fieke Willems
1993 Marleen Deuning
1994 Caroline Verberk
1995 Fieke Willems
1996 Jacqueline Willemsen
1997 Marleen Deuning
1998 Marleen Deuning
1999 Marleen Deuning
2000 Monique Nuijten
2001 Renske Endel
2002 Renske Endel
2003 Suzanne Harmes
2004 Verona van der Leur

Sportprijzen stad Nijmegen

Jaar / Prijs / Naam / Vereniging / Sport
2007 SP Verona van der Leur
2006 JSP Julia Bombach
2005 SP Suzanne Harmes GTV de Hazenkamp turnen
2001 SP Renske Endel
1998 OP SV De Hazenkamp turnen turnen
1994 JTP Turnteam SV De Hazenkamp turnen
1992 SP Elvira Becks SV De Hazenkamp turnen
1991 JSP Lieke Nieuwenhuizen SV De Hazenkamp turnen
1991 SP Elvira Becks SV De Hazenkamp turnen
1982 SP SV De Hazenkamp sectie turnen

SP = sportprijs van de Stad Nijmegen
OP=organisatieprijs van de Stad Nijmegen
JTP= JeugdTeamPrijs
JSP=JeugdSportPrijs

Sportprijs Provincie Gelderland

2001 Renske Endel

Overzicht ereleden en leden van verdienste GTV De Hazenkamp

Anno Naam Erelid Lid van verdienste
1980 Marijke van Raay
Vele jaren clubblad uitgegeven
Verdienste
1980/2000 Hennie Verschuren
Bestuurswerk
Erelid Verdienste
1980 Wim Zegers
Bestuurswerk
Erelid Verdienste
1985/1987 Simon Kersten
Bestuurswerk
Erelid Verdienste
1985/1987 Ria Kersten – de Jonge          +
Administratie en vrijwilligerswerk
Erelid Verdienste
1987 Monique Kaaks
Deelnemer WK turnen Moskou
Erelid
1987 Max Walg
10 jaar organisatie boekenbeurs
Verdienste
1990 Marijke v/d Tuin
Bijzondere bijdrage bij topsportbeleid
Erelid
1990 Elvira Becks
Beste Hazenkamp-turnprestatie ooit
Erelid
2002 Monique Nuijten
Topprestaties met turnen
Erelid
2009 Henk Kaaks
Jaren algehele clubwerkzaamheden
Verdienste
2010 Marleen Deuning
Prestatie als turnster en trainster
Verdienste